Jitka Šimůnková

výroba
maloobchod, velkoobchod
bylinková konzultace

 

  731 990 167

   info@nebevhube.info

 

sídlo: Čankov 23, 360 17 Karlovy Vary
IČO: 88687040

fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 29. 3. 2012

evidující úřad: Magistrát města Karlovy Vary

Oficiální stránka prodejny a produktů Nebe v hubě čili výroba ovocných a bylinných čajů, prodej sušeného nesířeného ovoce, zeleniny, koření bez glutamanu a mnoho dalšího.

Na základě svých dlouholetých zkušeností začali na jaře roku 2012 Jitka Šimůnková a Martin Křepela vytvářet sortiment koření a vlastních míchaných čajů. Zaměření bylo hlavně na ovocné a bylinné čaje, koření a sušené výrobky. Prodej probíhal na farmářských a jiných trzích. Byly vytvořeny názvy Šimůnková & Křepela Nechte se rozmazlovat (s) chutí… následně pak pro ovocné čaje označení Krásenské čajování, později vše zastřešuje krásný, výstižný, lidový název Nebe v hubě.

Roku 2014 bylo získáno ocenění Regionální potravina Karlovarského Kraje pro produkt Krásenské čajování Švestkové.

Naše zboží dodáváme do prodejen se zdravou výživou po celé České republice. Seznam našich zákazníků se neustále rozšiřuje a na základě vyhodnocovacích metod se naše zboží ubírá směrem, kam míří požadavky našich zákazníků.

Roku 2015 bylo získáno ocenění Regionální potravina Karlovarského Kraje pro produkt Krásenské čajování Andělské s kardamomem. Dále bylo vyhráno ocenění Tradiční výrobek r. 2015 a Original Product of Sokolovsko.

Začátkem roku 2015 byla otevřena kamenná prodejna s výrobky Nebe v hubě v Karlových Varech – tým rozšířen o Mirku Švarcovou (dříve Šimůnkovou) a Jiřího Švarce. V současné době vymícháváme přes deset druhů ovocných a přes osmdesát druhů bylinných čajů, nabízíme koření, bylinky, sušené ovoce a zeleninu, lyofilizované (mrazem sušené) výrobky a jiné zdravé pochutiny. I nadále se zaměřujeme na trhy a hromadné akce. Rozšiřujeme sortiment o produkty vyžádané zákazníky a o velmi vydařené speciality Jitky Šimůnkové.

V roce 2016 jsme získali opět ocenění Regionální potravina Karlovarského kraje – s bylinnou směsí Krásenská rozhledna.

Prodejna v Karlových Varech je v roce 2017 z důvodu odchodu Mirky Švarcové na mateřskou dovolenou uzavřena, ale výroba, trhy a jiné akce nadále pokračují. Na přelomu let 2017 a 2018 je přesunuta výrobna z Horního Slavkova do Krásna (Mírová 51), v červnu 2019 je z důvodu nedostatečných prostor zřízena provozovna v Dalovicích v objektu bývalé lékárny. V lednu 2021 se firma přestěhovala na adresu Karlovy Vary – Čankov 23, kde pro Vás připravujeme ty nejlepší čaje a bylinné směsi z našeho sortimentu.

V červenci 2018 jsem získali ocenění Dobrota Karlovarského kraje (více ZDE) s čajem Krásnokvítek v dárkovém balení ve tvaru hrnečku. V srpnu téhož roku je spuštěn eshop s naším zbožím (www.nebevhube.cz), na kterém neustále pracujeme, aby jste vždy našli přehledně zboží, které hledáte.

V roce 2019 jsme získali další ocenění Dobrota Karlovarského kraje a to s meruňkovým ovocným čajem. Rok 2020 nám přinesl hned dvě ocenění: Regionální potravina s kořenící směsí Krušnohorník, Dobrota Karlovarského kraje se švestkovým ovocným čajem.

Nadále také pravidelně každý týden doplňujeme INFO stránky (www.nebevhube.info), kde naleznete naši účast na aktuálních akcích a trzích.

Napište nám teď

10 + 6 =