Jitka Šimůnková

Jitka Šimůnková

výroba
maloobchod, velkoobchod
bylinková konzultace

 

  731 990 167

   jitka@nebevhube.info

 

sídlo: Čankov 23, 360 17 Karlovy Vary
IČO: 88687040

fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 29. 3. 2012

evidující úřad: Magistrát města Karlovy Vary

Ing. Jiří Švarc

Ing. Jiří Švarc

technická podpora 

 

  737 613 575

   kvary@nebevhube.info

Oficiální stránka prodejny a produktů Nebe v hubě čili výroba ovocných a bylinných čajů, prodej sušeného nesířeného ovoce, zeleniny, koření bez glutamanu a mnoho dalšího.

Na základě svých dlouholetých zkušeností začali na jaře roku 2012 Jitka Šimůnková a Martin Křepela vytvářet sortiment koření a vlastních míchaných čajů. Zaměření bylo hlavně na ovocné a bylinné čaje, koření a sušené výrobky. Prodej probíhal na farmářských a jiných trzích. Byly vytvořeny názvy Šimůnková & Křepela Nechte se rozmazlovat (s) chutí… následně pak pro ovocné čaje označení Krásenské čajování, později vše zastřešuje krásný, výstižný, lidový název Nebe v hubě.

Roku 2014 bylo získáno ocenění Regionální potravina Karlovarského Kraje pro produkt Krásenské čajování Švestkové.

Začátkem roku 2015 byla otevřena kamenná prodejna s výrobky Nebe v hubě v Karlových Varech – tým rozšířen o Mirku Švarcovou (dříve Šimůnkovou) a Jiřího Švarce. V současné době vymícháváme přes deset druhů ovocných a přes osmdesát druhů bylinných čajů, nabízíme koření, bylinky, sušené ovoce a zeleninu, lyofilizované (mrazem sušené) výrobky a jiné zdravé pochutiny. Lyofilizace je proces sušení mrazem při -50°C, kdy si ovoce v maximální míře (90%) zachová svou původní velikost, barvu, chuť, vůni, vitamíny a minerály, jako když je ovoce čerstvé. I nadále se zaměřujeme na trhy a hromadné akce. Rozšiřujeme sortiment o produkty vyžádané zákazníky a o velmi vydařené speciality Jitky Šimůnkové.

Naše zboží dodáváme do prodejen se zdravou výživou po celé České republice. Seznam našich zákazníků se neustále rozšiřuje a na základě vyhodnocovacích metod se naše zboží ubírá směrem, kam míří požadavky našich zákazníků.

Roku 2015 bylo získáno ocenění Regionální potravina Karlovarského Kraje pro produkt Krásenské čajování Andělské s kardamomem. Dále bylo vyhráno ocenění Tradiční výrobek r. 2015 a Original Product of Sokolovsko.

V roce 2016 jsme získali opět ocenění Regionální potravina Karlovarského kraje 2016 – na prvním místě v kategorii ostatní se ze 17 výrobků umístila naše Krásenská rozhledna (bylinná směs).

Prodejna v Karlových Varech je v roce 2017 z důvodu odchodu Mirky Švarcové na mateřskou dovolenou uzavřena, ale výroba, trhy a jiné akce nadále pokračují. Na přelomu let 2017 a 2018 je přesunuta výrobna z Horního Slavkova do Krásna (Mírová 51), v červnu 2019 je z důvodu nedostatečných prostor zřízena provozovna v Dalovicích v objektu bývalé lékárny. V lednu 2021 se firma přestěhovala na adresu Karlovy Vary – Čankov 23, kde pro Vás připravujeme ty nejlepší čaje a bylinné směsi z našeho sortimentu.

V červenci 2018 jsem získali ocenění Dobrota Karlovarského kraje (více ZDE) s čajem Krásnokvítek v dárkovem balení ve tvaru hrnečku. V srpnu téhož roku je spuštěn eshop s naším zbožím (www.nebevhube.cz), na kterém neustále pracujeme, aby jste vždy našli přehledně zboží, které hledáte. Nadále také pravidelně každý týden doplňujeme INFO stránky (www.nebevhube.info), kde naleznete naše aktuální akce a trhy.

Červen 2019 byl také velmi úspěšný, náše produkty bylinná směs Rozhledna a Krásenská rozhledna získaly ocenění Original Product of Sokolovsko. A hned v červenci, získalo 1. místo Krásenské čajování Meruňkové v soutěži Dobrota Karlovarského kraje.

Napište nám teď

Souhlas se zpracováním osobních údajů

15 + 11 =